Ponedjeljak, 17 Listopad 2016 02:00

Košarkaši Požege poraženi u Belišću u 1. kolu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok

BELIŠĆE  - Belišće je u novu sezonu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok krenulo domaćom pobjedom protiv Požege rezultatom 73:65 (19:16, 21:23, 14:16, 19:10). KK Požega se očito dosta digla u odnosu na proteklu sezonu, barem ako je suditi prema pripremama i ovoj uvodnoj utakmici. Iako su požeški košarkaši na kraju završili u minusu od 8 poena, odigrali su zaista dobro, i do same završnice bili u egalu.

"Utakmica neizvjesna do posljednje 2 minute kada se domaća ekipa odvaja na 6 razlike te utakmicu rutinsku privodi kraju. Imali smo i mi svoje prilike pogotovo početkom posljednje četvrtine kada odličnom obranom nismo realizirali 4 polukontre kod našeg vodstva 61-60. Igračima nemam što zamjeriti dali su sve od sebe, odigrali sutra kako smo se i pripremali za ovu utakmicu, ali ekipa Belišća koja je možda i prvi favorit lige nije dopustila iznenađenje. Najbolji strijelci u našoj ekipi su Ćališ 20, Remenar 13 i Pejnović 11 – izjavio je Dario Rich, trener Požege.

KK BELIŠĆE - KK POŽEGA 73:65 (19:16, 21:23, 14:16, 19:10)

BELIŠĆE - Goran Vidaković 16, Kristijan Preglej 15, Zvonimir Blažević 12, Marko Soldo 8, Nino Gradinjan 8, Toni Gradinjan 7, David Đolić 7, Bruno Funtak 0, Toni Petovari 0, Matija Ljutak 0, Marko Mikulić 0, Damir Markota 0

POŽEGA - Ante Ćališ 20, Deni Remenar 13, Dario Pejnović 11, Krešimir Herceg 9, Domagoj Lovrić 5, Luka Grgurić 5, Karlo Grgurić 2, Josip Novak 0, Sven Abramović 0, Domagoj Jozić 0, Marko Štivičić 0

(Tekst : Sportalo.hr)

Pročitano 2268 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 17 Listopad 2016 15:19