Utorak, 01 Rujan 2015 02:00

Požeški džudaši uspješni na turnirima u Rumunjskoj i Mađarskoj

DROBETA / ŠIKLOŠ - U subotu 29. kolovoza članovi požeškog Judo kluba Judokan sudjelovali su na međunarodnom turniru „ Trofeul Mirela Livia Vasilan” koji je održan u mjestu Drobeta u Rumunjskoj.

Od ukupno 788 natjecatelja iz 14 država i 75 klubova Požežani su imali 5 boraca od kojih su se trojica okitila s medaljama.

Za Judokan broncu je osvojila Marta Pamuklić, srebrom se okitio Mislav Mandić dok je prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio Luka Radić.

Na 14 međunarodnom turniru „Tenkes cup internacional” koji je organizirao Judo klub SE Judo klub, u nedjelju 30. kolovoza u sportskoj dvorani „Tancsics Mihali” u Šiklošu u susjednoj Mađarskoj najmlađi požeški džudaši ostvarili su vrlo dobre rezultate.

Na turniru je sudjelovalo oko 588 džudaša iz 44 kluba i 7 zemalja.

Za Judo klub Judokan brončane medalje osvojili su Šimun Begović, Niko Radić i Dea Pečur.

Pročitano 1787 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 01 Rujan 2015 08:38