Utorak, 12 Veljača 2019 01:00

Borci Kickboxing kluba Bushido osvojili 4 medalje ne Europskom kupu u Karlovcu

KARLOVAC -  Članovi Kickboxing kluba Bushido su proteklog vikenda nastupili na Europskom kupu u Karlovcu na kojem je ove godine nastupio preko 2 000 boraca iz čak 179 klubova koji su došli iz 32 države i sa 4 kontinenta.

Boje požeškog kluba i našeg grada branili su 4 borca, od toga 3 borca u ringovnoj disciplini K1 Stayl te jedan u Full contactu. Nastupili su Krunoslav Ružičić koji je u Full contactu osvojio brončanu medalju kao i Filip Gretić u disciplini K1 dok je Tomislav Barukčić izgubio finalni meč i osvojio srebro.

Miroslav Odoljević je u u kategoriji teškaša osvojio zlato. U Bushidu mogu biti zadovoljni nastupom svojih boraca koji su osvojili dvije bronce, jedno srebro i jedno zlato što je doista dobar rezultat.

Njihove vitrine se ponovno popunjavaju medaljama, a grad Požega u njima ima odlične promotore ovog sporta. Borce Bushida na natjecanje je vodio i vozio njihov dugogodišnji trener Igor Krizmanić.

Pročitano 1829 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 13 Veljača 2019 13:39