Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 02:00

Odlični rezultati Judo kluba Judokan na turnirima u Zagrebu i Pisarovini

ZAGREB / PISAROVINA - U subotu 14. 04. 2018. članovi Judokana su nastupili na međunarodnom judo turniru ''Sakura kup'' u Zagrebu u konkurenciji 350 judaša osvojili 8 medalja. Zlato su osvojili Šimun Begović, Angelika Legac i Branimir Banko.

Srebrnu medalju su osvojili Iris Šilobodec, Veronika Heig i Šimun Begović. Dvije brončane medalje je osvojila Dea Pečur dok je Antonela Peči sa dvije pobjede i dva poraza ostvarila plasman na 5. mjesto

U subotu, 07. 04. 2018. Judo klub Judokan je sudjelovao na Memorijalnom turniru Damir Milatović u Pisarovini i u konkurenciji 300 judaša ostvario odlične rezultate.

Prvo mjesto i zlatnu medalju je osvojila Angelika Legac. Drugo mjesto i srebrnu medalju su osvojili Nikolina Blažević, Leon Galović, Larissa Devčić i Marta Došen. Treće mjesto osvojili su Dominik Došen i Antonela Peči. Niko Tokić sa tri pobjede  je ostvario plasman na 5. mjesto, dok je njegov brat Lovro Tokić sa jednom pobjedom manje osvojio 7. mjesto.

Natjecatelje je na ovim turnirima vodio njihov trener Dane Milobara.