Utorak, 14 Studeni 2017 01:00

Mladi džudaši Judokana proteklog vikenda nastupili na dva jaka Međunarodna judo turnira

JASTREBARSKO / GALANTA - Požeški Judo klub ''Judokan'' je u subotu 11. studenog 2017. nastupio na dva turnira, u Jastrebarskom i u Slovačkoj gdje je ponovno ostvario odlične rezultate.

Na turniru u Jastrebarskom Dea Pečur je jedina uspjela doći do medalje te je osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Također su nastupili Lovro Raguž,  Dolores Devčić i Petar Pečur no nisu uspjeli popeti se na postolje, Natjecatelje vodila trenerica Ivana Grbeš

Na 21. Međunarodnom turniru "Judo Cup Galanta 2017" koji je održan u gradu Galanta u Slovačkoj Monika Pavličević je osvojila zlatnu medalju, Angelika Legac je osvojila srebrnu dok je Šimun Begović osvojio brončanu medalju. Još su nastupili Branimir Banko, Iris Šilobodec i Antonela Peči no nažalost nisu uspjeli doći do medalje ali su stekli dobro iskustvo. Natjecatelje je vodio trener Dane Milobara.

Pročitano 1660 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 15 Studeni 2017 08:24