Utorak, 03 Listopad 2017 02:00

Kadetska ekipa Judo kluba Judokan osvojila 5. mjesto na Međunarodnom turniru u Rouenu (Francuska)

​ROUEN - U nedjelju 24. rujna požeški Judo klub ''Judokan'' je bio na Međunarodnom judo turniru Harmonie Mutuelle u gradu Rouenu (Francuska) gdje je sudjelovalo više od 100 klubova iz 13 zemalja.

Muška kadetska ekipa u sastavu Timon Perić (-55kg), Toni Čelan (-66kg), Toni Koškan (-73kg) i  Rafael Skeledžić (+73kg) osvojila je odlično 5. mjesto. U konkurenciji čak 22 kluba požeška ekipa se sa tri pobjede probila do četvrtfinala gdje je nažalost izgubila od Bjeloruske reprezentacije, a s tim porazom je izgubila i priliku da se bori za osvajanje medalje.

U požeškom klubu su jako smo sretni i zadovoljni jer su i s nedostatkom kategorije (-60kg) ostvarili odličan rezultat nadomak postolja. U pauzama turnira Požeani su obišli znamenitosti Rouena, a u ponedjeljak su otputovali i u 70-ak kilometara udaljeni grad Fecamp. Mladim požeškim džudašima ovaj turnir je ogromno iskustvo, a vikend su proveli u lijepom druženju i upoznavanju sa predivnom Francuskom.

Pročitano 2054 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 03 Listopad 2017 11:13