Ponedjeljak, 15 Svi 2017 02:00

Četiri džudašice Judokana nastupile na Prvenstvu Hrvatske u judu

ZAGREB - U subotu, 13. svibnja u Zagrebu je održano je Prvenstvo Hrvatske u judu za Juniore (21) i djecu (14).

Za Judo klub "Judokan" Požega u kategoriji -52 kilograma (Juniorke u 21) natupila je Monika Pavličević i osvojila odlično 9 mjesto, dok je u katgoriji -57 kg ( djevojčice u 14) nastupila Marta Pamuklić i u Požegu donijela brončanu medalju.

Uz Martu u kategoriji ( djevojčica u 14) - 57 kg nastupila je i Sara Alaber, ali je ovaj put ostala bez plasmana, a u kategoriji (djevojčica - u 14) - 48 kg nastupila je Petra Raguž i zauzela odlično 9 mjesto. Naše džudašice je vodila trenerica Ivana Grbeš.

Dok su se cure nastupale u Zagrebu drugi dio ekipe bio je na Međunarodnom Judo turniru u Zeltwegeru (Austrija). Tamo je Judo klub "Judokan" nastupio s 7 natjecatelja koji su osvojilii 5 medala.

Srebro je osvoio Marin Sabo, a brončane medalje osvojili su Angelica Lega, Leon Drašković, Rafael Skeldžić i Šmun Begović.

Za klub su još nastupili Klaudio Pipinić i Branimir Banko. Ovu ekipu je vodio trener Dane Milobara.

Pročitano 2244 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Svi 2017 07:24