Ponedjeljak, 13 Ožujak 2017 01:00

Džudaši Judo kluba Vallis Aurea osvojili 6 medalja na Turniru u Mađarskoj

BARCS - U subotu, 11. ožujka članovi požeškog Judo kluba Valis Aurea nastupili su na međunarodnom judo turniru u mađarskom mjestu Barcs. Na turniru je nastupilo oko 400 natjecatelja iz 38 klubova iz Mađarske, Slovenije i Hrvatske.

Požeški džudaši ostvarili su zapažene rezultate osvojivši 4 zlatne medalje, 1 srebrnu i 1 brončanu medalju a bez medalje je ovog puta ostao samo Lovro Pavković koji se dobro borio ali u jakoj konkurenciji nije uspio osvojiti medalju.

Zlatne medalje su osvojili Lovro Banović (U8 kategorija do 22), Nika Mršić (U10 u kategoriji do 45 kg i u kategoriji preko 45 kg) i Mislav Mandić (u kategoriji U18 do 73kg).

Srebrnu medalju osvojila je Iva Miličević (U16 u kategoriji preko 63 kg) dok je brončanu medalju osvojio Borna Sabo (U8 u kategoriji do 28 kg)

Mlade džudaše je na ovo natjecanje vodio njihov trener Miroslav Mandić.

Pročitano 2087 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Ožujak 2017 10:17