Ponedjeljak, 10 Listopad 2016 02:00

JK Judokan osvojio 18 medalja i 1. mjesto ukupno na 19. Međunarodnom judo turniru "Požega Open 2016"

POŽEGA - U organizaciji požeškog Judo kluba "Judokan" u subotu, 08. listopada u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" održan je 19. Međunarodni judo turnir "Požega Open 2016" na kojem je nastupilo 460 natjecatelja iz 12 Europskih država.

Najmlađi sudionik požeškog turnira bio je mali Matej koji ima samo 4 godine i dolazi iz Judo kluba Osijek.

Požeška ekipa se okitila sa 18 medalja, od toga 8 zlatnih, 4 srebrne i 6 brončanih.

Zlatom su se okitili Dea Pečur, Rafael Skeledžić, Leon Galović, Ante Knez, Šimun Begović, Angelica Legac, Niko Radić i Nikola Raguž.

Srebrom su se osvojili Šimun Begović, Jakov Begović, Dolores Devčić i Luka Obradović.

Broncom su izborili Karlo Bistrica, Petar Čavajda, Monika Pavličević, Iris Šilobodec, Larisa Devčić i Domagoj Petrović.

Isto tako naša ekipa je osvojila ukupno 1. mjesto u poretku klubova.

Naše natjecatelje vodili su njihovi treneri Ivana Grbeš, Irenka Milobara i Dane Milobara.